Seherin hafızası geri gelecek mi. Yaman ne kadar sabredecek. ve daha bir çok sorunun cevabını birlikte arayacağız. bu video da sizlere elimden geldiğince en mantıklı analizlerimi sizin ile paylaşmak istiyorum. Öncelikle Seherin hafızası hemen geri gelmeyecek. Yaman bu süre zarfında sabırla sehere yardımcı olmak için elinden geleni yapacak.

Muhtemelen seher yusufun desteği ile biraz daha çabuk hafızasını geri kazanabilir. Çünkü şimdiden konakta en çok sevdiği kişi yusuf oldu. Sadece yusuf değil ziya abi ile de çabuk kaynaşan seher bütün konaktaki herkesin desteği ile her geçen gün biraz daha hatırlamaya başlayacak. Tahminimce önce yusufu hatırlar. Ardından yamanı da hatırlamaya başlayacak. ancak yamanı hatırlamaya başladığı zaman bir süre yamana belli etmeyebilir.

Bu arada Ali ile Duygu tarafında volkan böyle giderse hastaneye yatırılacak. Eğer Volkan hastaneye yatırılırsa dram seher ile yaman tarafında olacak. Dikkat ettiyseniz Nazmiye hanım bir tarafı dram bir tarafı normal yazıyor. ancak Ali ile Duygu ve Seher ile yamannın ortak noktaları iki çiftimizde mutlu olmazlar. Nazmiye hanım sanırım mutluluk sevmiyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sizce seher ile yaman bir gün mutlu olabilecekler mi. aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. böylece bir emanet dizisi fragman analiz özetimizin daha sonuna geldik. Başka bir Emanet dizisi Fragman analiz özetinde görüşünceye kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin