Yine bir emanet dizisi fragman analiz özeti ile karşınızdayız. Yaman ile Seherin sahneleri çok kısa olmasına rağmen çok güzel. Seherin korkması yamanın ona her zaman destek olması muhteşem. Özellikle Seherin yine kendine güvenerek yamanın yardım teklifini geri çevirmesi ve geçmişte olduğu gibi yine düşme sahnesi çok güzeldi.

Ama her zaman olduğu gibi kahramanımız yaman olan yaman seherin yanı başında imdadına yetişti. Özellikle o sahnede yamanın geçmişi hatırlayarak sehere tebessüm etmesi muhteşemdi. Öte yandan ali ile duygu bir birine yakınlaşmaya devam ediyor. Volkan giderek köşeye sıkışacak. Sanırım volkanın bütün yaptıklarının sebebinin hastalığından kaynaklandığını gelecek sezonda öğrenecekler.

Şimdilik Volkan kötülüklerine devam edecek ancak Sanırım Ali ile Duygunun aşkı bu sorunlarında üstesinden gelecek. Bütün emanet dizisi ekibinden rica ediyorum. Yaman ile Seherin sahnelerini birazcık daha uzatsınlar. Peki siz ne düşünüyorsunuz. Sizce de Yaman ve Seherin sahneleri çok kısa değil mi. aşağıda yorumlarınızı bekliyorum. Böylece bir emanet dizisi fragman analiz özetimizin daha sonuna geldik. Başka bir dizi fragman analiz özetinde görüşünceye kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin