Tv Alemine Hoş Geldiniz. Yep yeni bir emanet dizisi Fragman analiz Özeti ile karşınızdayız. Emanet yeni bölümde neler olacak. Ziya çiçek sevgili olacak mı. Seher ile yaman yeniden bir birine aşık mı olacak. ve daha bir çok sorunun cevabı videomuzun devamında sizleri bekliyor. Öncelikle Ziya ile Çiçeğin sahneleri çok hoşuma gitmeye başladı.

Bu aralar bende doktordan korkmaya başladım. Çünkü Doktorun sehere bakışları hiç hayra alamet görünmüyor. Sanırım haklı çıkacaksınız. Bir müzik hocası faciası daha başımıza gelmez umarım. Doktor yirmi yıldır aynı rüyayı gördüğünü söyledi. Umarım ölen sevgilisine benzemiyordur. Müzik hocası da böyle başlamıştı. Şimdi Seher hafızasını kaybettiği için durum daha da ciddi olabilir. Yaman bu sefer eskisi kadar nazik olmayabilir. Son bir kaç bölümdür. Yaman seheri kendine yeniden aşık etme çabasında görünüyor.

Ali ile Duygunun olayına hiç girmiyorum çünkü zaten kaç ay önceden bir analizimizde özellikle volkanın yasemini bulacağını ve Duyguya kavuşmak için kullanacağını söylemiştik. Böylece bir emanet dizisi fragman analiz özetimizin daha sonuna geldik. başka bir emanet dizisi fragman analiz özetinde buluşuncaya kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın