Geçtiğimiz günlerde emanet dizisi fragman analiz özetimizde umarım senaristler zuhali yeniden diziye dahil etmezler demiştim. Hatırlarsanız benim en çok korktuğum şeylerden biri zuhalin yeniden ortaya çıkması ve seherin hafıza kaybından faydalanarak yaman ile seheri ayırması demiştim.

Maalesef Seherin hafızası geri gelmedi ama eski Nazmiye hanım geri geldi. Aslında Nazmiye hanıma biraz hak verdim. Çünkü zuhal ile canan diziden çıktığından beri reytingler her geçen gün gerilemeye başladı. Sanırım Entrika olmayınca emanet izlenmedi. Nazmiye hanım doğal olarak izlenmeyen bir diziden para kazanamayacağı için hemen kolları sıvayarak entrika yazmaya başladı.

Artık yeniden entrikalar hortlayacak. Bu arada Yamanın öfkelenmesi iş için mi bilemiyorum. Ancak yaman kırımlı gibi bir adam zuhalin hapisten kaçtığını öğrenmesi gerekirdi. Çünkü eşinin hayatına kast eden zuhal birinci dereceden düşmandır. Yamanın düşmanından habersiz olması çok saçma olur.

Belki de yaman zuhalin hapisten kaçtığını öğrendiği için öfkelenerek bağırmıştır. Daha sonra sehere öfkesinin nedenini söyleyerek gönlünü ve güvenini yeniden kazanacaktır. Böylece emanet dizisi yeni bölüm fragman özetimizin sonuna geldik. başka bir videoda görüşünceye kadar şimdilik kendinize iyi bakın hoşça kalın.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin