Star Tv Ekranlarının Vazgeçilmez Program’ı Gerçeğin Peşinde Geçtiğimiz Son Bölüm’de Duyduklarınız Dudak ısırtacak Cinsten Olaylar ! Fesih Bey Eşi’nin Neden Böyle Birşey yapıp Çocukları Alıp Kaçırmasında Bir Mana Bulamadığını Ve Eşi’nin Kendisini İlaç ile Uyutup Evden Çocukları Alıp Kaçmasına Bir Türlü Bir Anlam Veremediğini Ve Eşi ile Arasında Bir Olay Var ise Bunu 80 Milyon insan’ın Gözü Önünde Netliğe Çıkarmak için Burada Olduğunu Dile Getirmiştir.

ÇOCUKLARIMI GERİ İSTİYORUM DEDİ !!

Serap Paköz Fesih Beyin itiraflarını Çok Gerçekçi bulamadığı İçin Kendisini Biraz Dinleyip Olay Günü Neler Yaşandığını Öğrenmek için Fesih Bey’den Bir Kere Daha Dinlemişti.Fesih Bey Olay Günü Önüne Konulan yemeğin için’de Uyuku İlacı Olduğuna Emin Bir Şekilde Yemeklerden Acı Bir Tat Geliyordu Diye Israrla Bunu tekrarlamaya Başlamıştır.

Fesih Bey’in Eşi Dilek hanım ise Bu Olayları yalanlayıp Eşinin Kendisine iftira Ettığını Dile Getirmiştir.Fesih Bey Ben Çocuklarımı istiyorum Beni Çocuklarımdan Ayıramazsın Diye Canlı yayında isyan Etti !

Diğer tarafta Dilek Hanım ise Sürekli Evde huzur Olduklarını Ve Artık Eşi’nin Kendisine Mutluluk Veremediğini Evde Çocuklara Ve Kendisine Sürekli Şiddet uyguladığını Dile Getirip Bu Sebeple Artık Dayanamayıp Evi Terketme Kararı Aldığını Dile Getirmiştir.Bakalım Fesih ile Dilek hanım arasındaki Gerginlik Yayınlanacak Olan Yeni Bölüm’de Bitecekmi Hepsinin Cevabı Serap Paköz ile Gerçeğin Peşinde Program’ında Sizlerle…

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin