Türkiye’nin Dev Takımlarından Süpriz Transferler Gerçekleşmeye Devam Ederken.Fenerbahçe’nin Oyuncusu Takımının Gözünden Düşerken Hemen Devreye Giren Beşiktaş Oyuncuyu Sahiplenmeye Karar Verdi.Bakalım Fenerbahçe ile Beşiktaş Arasında Gerçekleşecek Olan Transfer Haberleri Konusunda Detaylı Bilgi Yazımızın Devamında Sizlerle.

Fenerbahçe’de Vitor Pereira kendi kadrosunu kurmak için idareyle görüştü ve Sarı Lacivertliler transfer bombalarını arkası arda patlattı. Sarı Lacivertlilerin daha evvelinden uyuşma sağlamış olduğu Burak Kapacak imzayı atarken Güney Koreli Min-jae Kim için de görüşmelerin başlandığı resmen açıklandı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın aldığı karar sonrası Sinan Gümüş ve Caner Erkin kadro dışı vazgeçilmişti. İki futbolcu da menajerlerine ekip bulmaları istikametinde direktif verdi.

Koltuğu bir defa daha Vitor Pereira’ya emanet eden Kanarya, Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde ve Samandıra’da yeni sezon hazırlıklarını yaptı. Akşam’da yayınlanan habere göre Portekizli çalıştırıcı, hazırlık maçlarının da ardından Caulker’ı hoşlanmadı.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin