hurgundem com spor galatasaray

Galatasaray Giresunspor Maçın’da Kaçırmış Olduğu Gol Fırsatı’nın Üzüntüsü ile Söylenen Kerem Bir Anda Marcao’nun Söylendiğini Ve Ona İşaret ile Moral Bozukluğu Yarattığını Anlar Bunun Üzerine Bir Anda Öfkelenen Marcao ile Kerem Sahada Yumruklaşmaya Başlar.Marcao Olayın Ardından Aldığı Kırmızı Kart ile Oyundan Aldı Bununla Kalmayıp Alacağı Maç Cezası’da Meçhul Bakalım Daha Neler Olmuş Neler Hepsi Yazımızın Devamında Sizlerle

hurgunmde
Giresunspor – Galatasaray müsabakasının 60. Dakikası oynanırken, sahalarda nadir bulunan bir tatsızlıokay yaşandı. Kerem Aktürkoğlu müsait pozisyonda golü atamayınca Marcao, okızgın bir biçimde söylenmeye başladı. Brezilyalı futbolcunun laflarını duyan Kerem, kendine eli ile ‘sus’ işareti yapmış oldu.

İşte bu andan sonra olanlar oldu…

Marcao, kimsenin beklemediği bir biçimde görev bölgesinden koşa koşa rakip yarı sahadaki Kerem’in yanına gidip önce kafa attı. Kerem, ondan sonra kendine iten Marcao karşısında savunma pozisyonu alınca, Brezilyalı futbolcu bu kez yumrukla omzuna vurdu.Giresunspor 0 – 2 Galatasaray (Maçın golleri ve özeti)Giresunspor 0 – 2 Galatasaray (Maçın golleri ve özeti)Yargıcı vakaları VAR monitöründen takip etti
Hurgundem com galatasaray
Vakası şaşokınlıkla izleyen diğeri futbolculardan Diagne, Marcao’yu; Cicaldau da Kerem’i tutarak uzaklaştırdı. Kerem, yaşamış olduğu şgood enough ile kenara gelip, “Bana nasıl vurabilir” diye isyan ederken, Giresunsporlu oyuncular yargıcı Erkan Özdamar’a Marcao’yu işaret edip okırmızı kart göstermesini istedi.
Son Dakika: İşte Marcao – Kerem Aktürkoğlu kavgasının çıkış nedeni – Galatasaray Haberleri
Özdamar, gerginliğin yatışmasının ardından VAR ekranıne giderek yaşananları takip etti ve Marcao’yu doğrudan okırmızı kartla oyundan attı. Hemen ardından Kerem Aktürkoğlu da, teknik erkek Fatih Terim tarafınca oyundan çıkarılıp kenara alındı.
Giresunda ortalıok karıştı Galatasarayda Marcao Kereme kafa atıp oyun dışı kaldı, Fatih Terim…Giresun’da ortalık karıştı! Galatasaray’da Marcao Kerem’e kafa atıp oyun dışı kaldı, Fatih Terim…
TERİM KAVGA ÖNCESİ KEREM’İ KENARA ALMAK İSTEDİ sadece…
Giresunspor taraftarlarının iltifatları içinde oyundan çıkıp kulübeye oturan Kerem Aktürkoğlu, “Ben yalnızca ‘sus’ işareti yapmış oldum” diye kendini savunurken, Fatih Terim genç oyuncusuna ethical verdi.
Bu arada kavga öncesi Kerem, Feghouli ve Taylan’ın yerine oyuna girmek için kenara gelen Alpaslan, Babel ve Emre okılınç’ın hakemler tarafınca kenarda bekletilmesinin peşinden Marcao-Kerem vakası patlak verince Fatih Terim okayüplere bindi.

By admin

One thought on “Galatasaray Marcao Cezalandırdı !!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.