Sarı Kırmızılı Ekip Şİmdi Yeni Transferi için Kesenin Ağzını Açtığını Duyabiliyoruz.Büyük Bir Yenilemeye Giren Galatasaray Ekibi Yeni Transferleri ile Şimdiden Rakiplerine Göz Dağı Vermeye Başlamıştır.

Ve En Son Kopenhag’dan Victor Nelsson’u 5 Seneliğine kadrosuna Alan Galatasaray Yine sürpriz bir ismi daha kadrosuna eklemek üzere. Sarı Kırmızılı Aslan uzun zamandır peşinde olduğu ismi Oyuncuyu Ekibine katmak üzere.

NELSSON ANLAŞMAYI SONUNDA İMZALADI !!


Sarı Kırmızılı Ekip, FFP Sözleşmesinin bitmesi ile birlikte Ekibini Yenileyip Gençleştirme Yolunda Devam Ediyor. Sarı Kırmızılı Ekip son olarak 22 yaşında stoper Victor Nelsson’un 7 milyon Euro Gibi Bir Ödenek ile Ekibine Katmayı Başarmıştır.

galatasaray bu biçimde bu sezon yalnız bonservis için 20 milyon euro harcamış oldu. aytaç kara, alpaslan öztürk ve patrick van aanholt’u bonservis bedelsiz aktarma eden fatih terim yönetimindeki galatasaray öteki five oyuncuya ise 20 milyon euro ödemeyi taahhüt etti.galatasaray ‘sattığın kadar al’ maddesi nedeniyle son senelerde hep kiralıok oyunculara yönelmişti. bu sürem ise aslabir oyuncu kiralıok olarak transfer edilmedi.

victor nelsson, alexandru cicaldau, berkan kutlu, barış alper yılmaz, sacha boey, aytaç kara ve alpaslan öztürk şeklinde önemli aktörleri kadrosuna katan galatasaray, geçen sezonun ikinci yarısında kiralıok olarak forma giyen gedson fernandes için ise girişimlerini devam ettiriyor.sarı-adequateırmızılı ekibin, 22 yaşındaki orta saha oyuncusu için benfica kulübüne 10 000 000 euro’luk bir transfer teklifi meydana getirmeye hazırlandığı belirtildi.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin