Gaziantep şahi̇nbey nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. şahi̇nbey ilçesinde 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca şahi̇nbey ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Gaziantep İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

şahi̇nbey ilçesinin 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Gaziantep şahi̇nbey 25 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Gaziantep şahi̇nbey nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün şahi̇nbey ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

şahi̇nbey 25 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Gaziantep ili size en yakın eczane nerede? Gaziantep ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Gaziantep ilindeki 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

şahi̇nbey Nöbetçi Eczaneler Listesi için şahi̇nbey Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

şahi̇nbey Nöbetçi Eczaneler Bugün

şahi̇nbey ilçesi size en yakın eczane nerede? şahi̇nbey ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın