Giresun çanakçi nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. çanakçi ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca çanakçi ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Giresun İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

çanakçi ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Giresun 29 Mayıs 2022 çanakçi Nöbetçi Eczaneler
Giresun çanakçi nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün çanakçi ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

çanakçi 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Giresun ili size en yakın eczane nerede? Giresun ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Giresun ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

çanakçi Nöbetçi Eczaneler Listesi için çanakçi Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

çanakçi Nöbetçi Eczaneler Bugün

çanakçi ilçesi size en yakın eczane nerede? çanakçi ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın