gokhan ciradan selin cigerci itiraflari qaYfqHQ5
gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 0 wMVve5rP

2019 yılında dünyaevine girdiği Selin Ciğerci ile evliliği mutabakatlı olarak tek celsede sona eren Gökhan Çıra, boşanma nedeni, ‘çocuk sözü’ ve mal paylaşımının ayrıntılarına dair açıklamalar yaptı.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 1 JHAYpaUV

Evliliğin bitmesinde aldatma üzere bir durumun kelam konusu olmadığını belirten Çıra, “Biz severek, dost olarak ayrıldık. Bütün gün beraberdik, artık anlaşamamaya başladığımızı anladık. Biraz daha vakit verseydik makus ayrılabilirdik. İşlerimiz ortak, ofiste karşılaşıyoruz” dedi.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 2 kieu83Kz

“TAKİPÇİ SAYISI BENDEN AZDI”

Gazete Magazin’e konuşan Gökhan Çıra, “Selin’i tanıdığımda Instagram’daki takipçisi benden azdı. Çok eski tanışıyoruz. Çok şey atlattık. Herkese karşı dik durduk” sözlerini kullandı.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 3 CyHjQmOV

“ÜÇÜNCÜ ŞAHIS YOK”

Basında çıkan “evliliğin üçüncü şahıslar nedeniyle bittiği” savı hatırlatılan Çıra, “Beni her gün öbür biriyle yazdılar. Yakın arkadaşımın arkadaşına selam verdim, onunla yazdılar. Yakın dostuma selam verdim, onunla yazdılar. Ben kendimi, Selin de beni bildiği için üçüncü şahıslar yok” açıklamasını yaptı.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 4

Eski futbolcu, mal paylaşımı hakkında şöyle konuştu:

“Selin’i tanıdığımda hiçbir şeyi yoktu. Benim de yoktu fakat çok şükür profesyonel futbolcuydum. Selin’in ne işi vardı, ne hoşluk merkezi. Bizim insanımız bilmeden dışarıdan konuşmayı çok seviyor…”

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 5 7nwL6IJY

“Biz her şeyi en baştan bir arada yaptık. O reklamını girdi, ben başında durdum. Şirketimizde Selin ön planda, ben art plandaydım. Boşanırken kimse bir şey istemedi, ne varsa birlikte bölüştük…”

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 6 jh6ydIQr

“Mal paylaşımı beş dakika sürdü. Yanımızda 200’den fazla çalışan insan var. Herkesin bilmesi gereken şey; bu işe başlarken onun da bir şeyi yoktu, benim de yoktu.”

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 7 hilcXYv2

“ÇOCUK KELAMINI TUTAMADIM”

Eski futbolcu, “Bizim hayattan tek istediğimiz şey çocuktu. Hiç kimse bilmez. Hayatım boyunca Selin’e verdiğim her kelamı tuttum. Bir tek çocuk sözümü tutamadım. Demek ki Allah istemedim, vardır bunda da bir hayır” halinde konuştu.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 8

Gökhan Çıra, “Bekarlık sultanlık mı?” sorusuna, “Ben tertibi inanılmaz seven bir beşerim. Bence çok berbat bir şey. Bir kişi olsun ve kafan yalnızca işte olsun. Şu anda yalnızca başımda iş var” cevabını verdi.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 9 d46L13qj

“SELİN’İN PARASIYLA OTOMOBİL ALDI” YORUMUNA CEVAP!

Çıra, boşanma davasının sonraki günü 3.5 milyon TL’lik aracıyla poz verince toplumsal medyada yorum yağmuruna tutulmuştu. Çıra, gelen bir yoruma dayanamayarak sessizliğini bozmuştu.

gokhan ciradan selin cigerci itiraflari 10 fHPQCtLm

25 yaşındaki eski futbolcu, bir takipçisinin “Selin’in parasıyla aldığın otomobille hava mı atıyorsun?” formundaki yorumuna, “Gördüğün o, bildiğin değil” karşılığı vermişti.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir