Hoş Geldiniz. Bu gün Gönül dağı dizisi analizi yapmadan geçersem kendime kızarım. Çünkü fragmanı izlerken bile beynimde fikirler uçuşuyor.

Öncelikle Meryem konusundan başlayalım. Meryem öldü mü. Bence Meryem ölmedi. Meryem tahminimce kurtarılacak senarist fragmanda izleyicinin nabzını ölçüyor. Meryem karakterine olan ilgiyi gelen tepkilere göre ölçecek. Bölümde yaşadığını hep birlikte görürüz diye düşünüyorum. Çünkü bir oyuncu bir diziden ayrıldığı zaman oyuncu ile ilgili haberler hemen medyaya servis edilir. Henüz bir haber görmedik.

Kenan konusuna gelecek olursak. Fragmanda bir mendilde yusuf yazıyor. Kuyu motifi işlenmiş montaja ince bir detay var. Hazreti yusufu babası hazreti yakup kardeşleri ile gönderdiği zaman Siz yusufa zarar verirsiniz sonra kurt yedi dersiniz. Dediğini hatırlıyorsunuzdur. Şimdi fragmanda kuyu birde mendilde yusuf yazması senaristin izleyiciye gizli bir mesajı olabilir. Eğer yanılmıyorsam Kenanın Ailesine kavuşması yakın diye bilirim. Çünkü Kenan karakteri çok sevildi. Senaristin onu öldürmeye cesaret edeceğini sanmam. Peki siz ne düşünüyorsunuz. sizce kenan gerçekten öldü mü. Aşağıda yorumlarınızı bekliyorum.

gönül dağı 42 fragman,gönül dağı 42 bölüm fragman,gönül dağı 42 bölüm fragmanı,gönül dağı son fragman,gönül dağı yeni fragman,gönül dağı 40,gönül dağı 42,gonul dagi 42 fragman,gonul dagi,gönül dağı 42 bölüm,gönül dağı 40 bölüm full izle,gönül dağı 40 bölüm izle,gönül dağı 40 bölüm,gönül dağı son bölüm izle,gönül dağı 42. bölüm fragmanı,gülsüm Ali İlhan,gonul dagi 41,gonul dagi 40 bolum,gönül dağı 20 kasım,gönül dağı 41.bölüm izle

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin