Hoş Geldiniz. Gönül Dağını çok seviyoruz. Hiç Bitmesin isteyenler videomuzu beğensin. Gönüldağı muhteşem bir bölümün ardından huzurlarınıza geldik. Bir önceki videolarımızda da veyselin dramına değinmiştik. Her seferinde ihtiyacı olanı kapıp yollara düşüren Ciritçi Abdullah bu seferde kenan ile veyseli yanına alıp yolculuğa çıkacak.

Ümit ederim ki bu yolculuğun sonunda abi kardeş dayanışmasının başlangıcı olur. Veysel kendi evinde dışlandığı için kenan ise evinden ailesinden uzakta dışlandığı için ikisinin de derdi bir aslında. Bir birini çok çabuk anlayacaklarını düşünüyorum. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Kenan ile Veysel Abi kardeş dayanışması güzel olmaz mı. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdilik hoşça kalın.

gönül dağı,gönül dağı fragman,gönül dağı yeni bölüm,gönül dağı son bölüm,gönül dağı izle,gönül dağı full bölüm,gönül dağı dizisi,gönül dağı trt,trt1,gönül dağı 44 fragman,gönül dağı 44 bölüm fragman,gönül dağı 44 bölüm fragmanı,gönül dağı son fragman,gönül dağı yeni fragman,gönül dağı 43,gönül dağı 44,gonul dagi 44 fragman,gonul dagi,gönül dağı 44 bölüm,gönül dağı 43 bölüm full izle,gönül dağı 43 bölüm izle,gönül dağı 43 bölüm,gönül dağı son bölüm izle

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin