gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti OApjSc1m
gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 0

Ünlü müzikçi Gülşen geçtiğimiz aylarda bir konserinde giydiği transparan sahne kıyafetiyle magazin gündemine oturmuştu. Gülşen gelen eleştirelere karşılık vererek “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime yalnızca ancak yalnızca kendim karar verebilirim” demişti.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 1 iJ6vjIeu

Gülşen, evvelki akşam İstanbul’da bir yerde sahne aldı. 45 yaşındaki müzikçi argümanlı sahne biçimiyle dikkat çekti.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 2

Konserinden fotoğraflar paylaşan müzikçinin kıyafet seçimi tekrar çok konuşuldu. Gülşen’in konser paylaşımına on binlerce beğeni geldi.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 3 BhKa8ZAs

Sesi kadar her vakit savlı ve mert kıyafetleri ile de dikkat çeken popçu Gülşen, evvelki gün İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Müzikçi defa göğüs dekolteli bir sahne elbisesi giydi.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 4 fZZGIlCt

Konser boyunca bir saniye yerinde duramayan, daima dans eden Gülşen’in elbisesi 364 euro (3789 TL). Küpeleri Ninon imzalı; 400 dolar (3520 TL). Ayakkabıları ise Bottega Veneta, 8750 TL.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 5 j8IFi1CO

ŞIKLIĞIN BEDELİ 16 BİN 59 TL

Bu şıklığın A’dan Z’ye toplam bedeli ise 16 bin 59 TL. Gülşen, konserde çekilmiş fotoğraflarını Insagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 6 6uGOTwYG

Ünlü müzikçi Gülşen, uzun bir ortanın akabinde Alaçatı’da sevenleriyle buluşmuştu. Fakat müzikçinin tercih ettiği sahne kıyafeti konseri gölgede bırakmıştı.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 7 3K43E8QM

Sahnede giydiği transparan kıyafet tartışmalara neden olan Gülşen, birinci sefer konuştu. İç çamaşırının üzerine transparan giyen müzikçi, Instagram’dan ateş püskürdü.

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 8

“SADECE KENDİM KARAR VERİRİM”

Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı lakin en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan hürmet sonlarını aşan cinsten yorumları duymama sebep oldu.”

gulsen savli sahne kiyafetiyle dikkat cekti 9 j4m4JCCO

“Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime yalnızca ancak yalnızca kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği üzere. Bir toplumu oluşturan bütün modüllerin, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine ziyan vermeden, dilediği halde bir ortada barış içinde yaşamasıdır bütün kıssa…” diye yazdı.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir