Ünlü müzikçi Gülşen geçtiğimiz aylarda bir konserinde giydiği transparan sahne kıyafetiyle magazin gündemine oturmuştu. Gülşen gelen eleştirelere karşılık vererek “Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime yalnızca ancak yalnızca kendim karar verebilirim” demişti.

Gülşen, evvelki akşam İstanbul’da bir yerde sahne aldı. 45 yaşındaki müzikçi argümanlı sahne biçimiyle dikkat çekti.

Konserinden fotoğraflar paylaşan müzikçinin kıyafet seçimi tekrar çok konuşuldu. Gülşen’in konser paylaşımına on binlerce beğeni geldi.

Sesi kadar her vakit savlı ve mert kıyafetleri ile de dikkat çeken popçu Gülşen, evvelki gün İstanbul Jolly Joker’de sahne aldı. Müzikçi defa göğüs dekolteli bir sahne elbisesi giydi.

Konser boyunca bir saniye yerinde duramayan, daima dans eden Gülşen’in elbisesi 364 euro (3789 TL). Küpeleri Ninon imzalı; 400 dolar (3520 TL). Ayakkabıları ise Bottega Veneta, 8750 TL.

ŞIKLIĞIN BEDELİ 16 BİN 59 TL

Bu şıklığın A’dan Z’ye toplam bedeli ise 16 bin 59 TL. Gülşen, konserde çekilmiş fotoğraflarını Insagram hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Ünlü müzikçi Gülşen, uzun bir ortanın akabinde Alaçatı’da sevenleriyle buluşmuştu. Fakat müzikçinin tercih ettiği sahne kıyafeti konseri gölgede bırakmıştı.

Sahnede giydiği transparan kıyafet tartışmalara neden olan Gülşen, birinci sefer konuştu. İç çamaşırının üzerine transparan giyen müzikçi, Instagram’dan ateş püskürdü.

“SADECE KENDİM KARAR VERİRİM”

Gülşen, “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı lakin en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan hürmet sonlarını aşan cinsten yorumları duymama sebep oldu.”

“Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime yalnızca ancak yalnızca kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği üzere. Bir toplumu oluşturan bütün modüllerin, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine ziyan vermeden, dilediği halde bir ortada barış içinde yaşamasıdır bütün kıssa…” diye yazdı.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin