Hakkari çukurca nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. çukurca ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca çukurca ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Hakkari İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

çukurca ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Hakkari 26 Mayıs 2022 çukurca Nöbetçi Eczaneler
Hakkari çukurca nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün çukurca ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

çukurca 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Hakkari ili size en yakın eczane nerede? Hakkari ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Hakkari ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

çukurca Nöbetçi Eczaneler Listesi için çukurca Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

çukurca Nöbetçi Eczaneler Bugün

çukurca ilçesi size en yakın eczane nerede? çukurca ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın