Geçtiğimiz Gece Çekmeköyde Aksiyon Dolu anlar Yaşandı Mahalle Sakinlerinden Burak Hancı Yaşanan Silahlı Çatışma Anını An Be An Haber Spikerimize Anlatmıştır.Tarafların Alacak Meselesi Yüzünden Tartışmaya Başladıkları Anlaşıldıktan Hemen Sonra Olay Silahlı Çatışmaya Dönmüştür.Hemen Çekmeköy Devlet Hastanesi randevu al Diye Ambulansı Arayan Mahalleli Olayda Yaralananları Kurtarmak için Seferber olurlar.

AMBULANSA SALDIRDILAR !!

Çekmeköyde Yaralanan Kişilerin Yakınlarının Olay Yerine Gelmesi ile Birlikte Ortalık Biraz Karışmaya Başlamıştır.Öte Yandan Olay yerine Gelmeye Çalışan Ambulans Sokağın Dar Olmasından Ötürü Bir Anda Gelememesi Sebebi ile Vurulan Kişilerin Yakınları Gelen Ambulansa Karşı Sözlü Tartışmaya Ve Saldırmaya Başlarlar.

“POLİS HAVAYA BİRKAÇ EL ATEŞ ETTİ”

Mahalle sakini Burak Hancı ise, “Aralarında husumet olduğu için silah çekme sıkıntısı oldu. İki taraf da birbirlerine ateş ettiler. Bir tarafın yaralandığını duyduk. Sonra ambulans geldi ama sokaklar çok dar olduğu için ambulans giremedi. Burada bayağı kavga, bağırtı çığırtı oldu. Arka sokakta oturuyoruz duyduk her şeyi. Yaralının yakınları ambulansla husumet yaşadı. Neden geç geldin gibi. Polis de ambulansı korumak adına, husumeti ayırmak adına havaya birkaç el ateş etti. Üzgünüz, burada olmayacak kötü olaylar” diye konuştu.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin