İstanbul Si̇li̇vri̇ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Si̇li̇vri̇ ilçesinde 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Si̇li̇vri̇ ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Si̇li̇vri̇ ilçesinin 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İstanbul Si̇li̇vri̇ 25 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
İstanbul Si̇li̇vri̇ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Si̇li̇vri̇ ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Si̇li̇vri̇ 25 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
İstanbul ili size en yakın eczane nerede? İstanbul ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. İstanbul ilindeki 25 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Si̇li̇vri̇ Nöbetçi Eczaneler Listesi için Si̇li̇vri̇ Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Si̇li̇vri̇ Nöbetçi Eczaneler Bugün

Si̇li̇vri̇ ilçesi size en yakın eczane nerede? Si̇li̇vri̇ ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın