ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor JZbskwNL
ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor 0 te87G7sL

İvana Sert 2020’de aşk yaşamaya başladığı turizmci sevgilisi Sezer Dermenci’den geçtiğimiz mart ayında evlilik teklifi almıştı. “Allah dualarımı duydu ve kabul etti, bana istediğim adamı yolladı” diyen İvana, ayağını yerden kesen aşkı ile kasımda nikah masasına oturacak.

ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor 1

Bir aksilik olmazsa hem İzmir’de, hem de İstanbul’da iki küçük düğün yapılacak. Sevgililer hafta sonunu İzmir Urla’da geçirdi.

ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor 2 LMkNcmUw

Yanlarında İvana’nın eski eşi Yurdal Sert’ten olan oğlu Ateş de vardı. Zati sosyetik hoş, Sezer Dermenci’ye “Evet” karşılığını vermeden evvel 15 yaşındaki oğlundan onay aldı.

ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor 3 M75f6g57

NAFAKAYI AZ BULMUŞTU

Ünlü modacı, 2013 yılında boşandığı Yurdal Sert’in ödediği 5 bin TL’lik nafakanın, oğlu Ateş’in eğitim masraflarına yetmediği için yüzde 300 artırım yapılmasını isteyerek açtığı davayla ilgili açıklama yapmıştı.

ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor 4 p3DT7acv

Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert’in “İşlerim yolunda gitmiyor” biçimindeki savunmasına, “Hepimizin işleri makus gidiyor lakin çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani” karşılığını verdi.

ivana sert ve sezer dermenci ile nikah masasina oturuyor 5 8OrX1GvB

2004’te dünyaevine giren Yurdal Sert ve İvana Sert’in evliliği dokuz yıl sürmüştü. Çiftin bu evliliğinden Kayon Ateş Sert isminde bir çocukları oldu.

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir