Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere ağır bir konser takvimini geri de bırakan usta sanatçı İzzet Yıldızhan, 10 gün süren konser maratonu sonrası soluğu evlatlarının yanında aldı.

KONSERLER BİTER BİTMEZ KONUTUNA DÖNDÜ

Romanya, İstanbul, Kayseri, Gaziantep ve Bursa olmak üzere 10 günlük müddet zarfında beş konser veren Yıldızhan, konser yorgunluğunu çocuklarıyla bir ortaya gelerek atlattı.

EVLATLARIYLA BİR ORTADA

İzmir’de evlatlarına kavuşan ünlü müzikçi, “Sahne değil beni yollar yordu doğrusu. Bunlar tatlı yorgunluklar lakin evlatlarımla bir ortadayım ya, ne sıkıntı kalıyor ne tasa” dedi.

DOKUZ ÇOCUĞU VAR

Uzun yıllardır İzmir’de yaşayan İzzet Yıldızhan’ın 2 kızı 7 oğlu olmak üzere tam dokuz çocuğu var. Müzikçi, daha evvel aylık toplam masraflarının 100 bin TL’yi geçtiğini söylemiş ve çocuklara ödül ve ceza sistemi uyguladığını lisana getirmişti.

ÜÇ OĞLUNU OTELİNDE ÇALIŞTIRDI

Öte yandan İzzet Yıldızhan, yaz devrinde boş vakit geçirmemelerini istediği oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe’ye İzmir’deki otelinde misyon vermişti.

Oğullarına hayatın zorluklarını göstermek istediğin söyleyen müzikçi, mevzuyla ilgili; “Kendimi bildim bileli çalışıyorum. Evlatlarımın ellerinde olan imkanların bedelini bilmesi için yanımda çalıştırıyorum. Eğitimlerini tamamladıklarında ya hayallerindeki işi yaparlar ya da şirketin başına geçerler” diye konuştu.

“OKULLAR AÇILINCA İŞLERİNE SON VERDİM”

Eğitim periyodu başladığı için oğullarının işine son veren türkücü, Okullar açılınca oğullarımın işlerine son verdim. Okullar açılınca tekrar işe alacağım. Artık eğitim vakti. Hayatımda çocuklarımın eğitimi her şeyden evvel gelir” tabirlerini kullandı.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin