jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu nrIkYAbL
jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 0 8cKUVFWf

Son günlerde magazin dünyasının en çok konuşulan aşıkları Oscar ödüllü oyuncu Ben Affleck (49) ile şarkıcı Jennifer Lopez (52), 17 yıl sonra yeniden alevlenen birlikteliklerini artık kimseden gizlemiyor.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 1 BsKnRuje

YÜRÜYÜŞTE ROMANTİK ANLAR

Nikah masasına oturması beklenen Affleck ile Lopez, Madison Square Park’ta sarmaş dolaş yürüyüş yaparken çekilen fotoğraflarıyla bunu kanıtladı.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 2 9pCmWMaO

Sohbet eden ünlü çift, bir ara romantik anlar yaşadı. Etraftaki meraklı bakışlara aldırış etmeyen Ben Affleck ile Jennifer Lopez, birbirlerini öpücüklere boğdu. Çiftin o anları, objektiflere böyle yansıdı.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 3 CmmigttB

YAŞ GÜNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Jennifer Lopez, 24 Temmuz’da 52. yaşına girmişti. Sevgilisi ve yakın dostlarıyla teknesinde doğum gününü kutlayan ünlü şarkıcının, Ben Affleck’ten evlilik teklifi aldığı iddia edilmişti.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 4 aSHjKflC

Sevgilisinin teklifine ‘evet’ yanıtını verdiği konuşulan Lopez, Affleck ile dudak dudağa pozunu paylaşmıştı. Eski aşkıyla yeniden bir araya geldikten sonra ilk kez birlikte fotoğraflarını paylaşan Lopez’in bu hareketi evlilik dedikodularını daha da güçlendirmişti.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 5 ueOEyb9k

“BIRAKTIKLARI YERDEN DEVAM EDİYORLAR”

OK! Magazine’e konuşan bir kaynak, Affleck’in bu kez Jennifer Lopez’i kaybetmek istemediğini belirtmişti. Aynı isim, “Teknik olarak bu yeni bir ilişki gibi görünebilir ancak onlar yıllar önce bıraktıkları yerden devam ediyorlar. Birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar.” ifadelerini kullanmıştı. Başka bir kaynak ise ünlü aktörün, evlilik teklifi için hazırlık yaptığını söylemişti.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 6 DWXvhSlw

TAM BİR AİLE OLDULAR

Yıllar önce evlenmek üzereyken ayrılan çift, nisan ayından bu yana birlikte. Her ikisinin de önceki evliliklerinden çocukları olan ikili, çocuklarının da kaynaşmasını sağlayarak tam bir aile oldu.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 7 WQvVJReh

BİRİNİN İKİ DİĞERİNİN ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Lopez, şarkıcı Marc Anthony ile 2004 yılında evlendi. İkiz çocukları olan çift, 2014’te boşandı. Ben Affleck de 2005 yılında Jennifer Garner ile evlendi ve üç çocuk sahibi oldu. Çift, 2015’te yollarını ayırmaya karar verdi.

jennifer lopez ile ben affleck kimseye aldirmadan opustu 8

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ BACKGRID USA/ INSTAGRAM

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir