Kahramanmaraş çağlayanceri̇t nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. çağlayanceri̇t ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca çağlayanceri̇t ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

çağlayanceri̇t ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş 26 Mayıs 2022 çağlayanceri̇t Nöbetçi Eczaneler
Kahramanmaraş çağlayanceri̇t nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün çağlayanceri̇t ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

çağlayanceri̇t 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kahramanmaraş ili size en yakın eczane nerede? Kahramanmaraş ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kahramanmaraş ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

çağlayanceri̇t Nöbetçi Eczaneler Listesi için çağlayanceri̇t Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

çağlayanceri̇t Nöbetçi Eczaneler Bugün

çağlayanceri̇t ilçesi size en yakın eczane nerede? çağlayanceri̇t ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın