Kahramanmaraş Oni̇ki̇şubat nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Oni̇ki̇şubat ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Oni̇ki̇şubat ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Oni̇ki̇şubat ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş 28 Mayıs 2022 Oni̇ki̇şubat Nöbetçi Eczaneler
Kahramanmaraş Oni̇ki̇şubat nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Oni̇ki̇şubat ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Oni̇ki̇şubat 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kahramanmaraş ili size en yakın eczane nerede? Kahramanmaraş ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kahramanmaraş ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Oni̇ki̇şubat Nöbetçi Eczaneler Listesi için Oni̇ki̇şubat Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Oni̇ki̇şubat Nöbetçi Eczaneler Bugün

Oni̇ki̇şubat ilçesi size en yakın eczane nerede? Oni̇ki̇şubat ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın