Kahramanmaraş Dulkadi̇roğlu nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Dulkadi̇roğlu ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Dulkadi̇roğlu ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Dulkadi̇roğlu ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş 29 Mayıs 2022 Dulkadi̇roğlu Nöbetçi Eczaneler
Kahramanmaraş Dulkadi̇roğlu nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Dulkadi̇roğlu ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Dulkadi̇roğlu 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kahramanmaraş ili size en yakın eczane nerede? Kahramanmaraş ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kahramanmaraş ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Dulkadi̇roğlu Nöbetçi Eczaneler Listesi için Dulkadi̇roğlu Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Dulkadi̇roğlu Nöbetçi Eczaneler Bugün

Dulkadi̇roğlu ilçesi size en yakın eczane nerede? Dulkadi̇roğlu ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın