Karaman Sariveli̇ler nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Sariveli̇ler ilçesinde 27 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Sariveli̇ler ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Karaman İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Sariveli̇ler ilçesinin 27 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Karaman 27 Mayıs 2022 Sariveli̇ler Nöbetçi Eczaneler
Karaman Sariveli̇ler nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Sariveli̇ler ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Sariveli̇ler 27 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Karaman ili size en yakın eczane nerede? Karaman ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Karaman ilindeki 27 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Sariveli̇ler Nöbetçi Eczaneler Listesi için Sariveli̇ler Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Sariveli̇ler Nöbetçi Eczaneler Bugün

Sariveli̇ler ilçesi size en yakın eczane nerede? Sariveli̇ler ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın