Kastamonu Seydi̇ler nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Seydi̇ler ilçesinde 24 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Seydi̇ler ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kastamonu İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Seydi̇ler ilçesinin 24 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Seydi̇ler 24 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kastamonu Seydi̇ler nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Seydi̇ler ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Seydi̇ler 24 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kastamonu ili size en yakın eczane nerede? Kastamonu ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kastamonu ilindeki 24 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Seydi̇ler Nöbetçi Eczaneler Listesi için Seydi̇ler Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Seydi̇ler Nöbetçi Eczaneler Bugün

Seydi̇ler ilçesi size en yakın eczane nerede? Seydi̇ler ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin