Kayseri Yeşi̇lhi̇sar nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Yeşi̇lhi̇sar ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Yeşi̇lhi̇sar ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Yeşi̇lhi̇sar ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kayseri 28 Mayıs 2022 Yeşi̇lhi̇sar Nöbetçi Eczaneler
Kayseri Yeşi̇lhi̇sar nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Yeşi̇lhi̇sar ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Yeşi̇lhi̇sar 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kayseri ili size en yakın eczane nerede? Kayseri ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kayseri ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Yeşi̇lhi̇sar Nöbetçi Eczaneler Listesi için Yeşi̇lhi̇sar Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Yeşi̇lhi̇sar Nöbetçi Eczaneler Bugün

Yeşi̇lhi̇sar ilçesi size en yakın eczane nerede? Yeşi̇lhi̇sar ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın