kelly price koronavirus nedeniyle hayatini kaybetti Xk89fPqB

ABD’li müzikçi Kelly Price’dan acı haber geldi. Price’ın koronavirüse yenildiği öğrenildi. Kimi raporlara nazaran; Kelly Price’ın hastalığı atlattıktan sonra hastaneden taburcu edildiği ve kaybolduğu söyleniyordu.

Lakin Price’ın avukatı, ünlü müzikçinin yaşadığı Atlanta bölgesinde kaybolduğunun bildirilmesinin akabinde cuma gecesi inançta olduğunu söyledi. Avukat, Kelly Price’ın koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğünü söyleyerek, raporları reddetti.

“İYLEŞMEDEN TABURCU EDİLDİ” TEZİ
Ailesi, TMZ’ye ağustos ayının başlarında hastanedeyken Price ile temas halinde olduklarını ve çocuklarının onu birkaç sefer ziyaret ettiğini söylemişti.

Kelly Price’ın hastaneye yatırıldıktan 3 hafta sonra taburcu edilmesi ailesini şaşırtmıştı. Zira 48 yaşındaki müzikçinin hala tam olarak güzelleşmediği söyleniyordu.

kelly price koronavirus nedeniyle hayatini kaybetti 0

KELLY PRICE: KAYBOLMADIM
Price, kaybolduğunu düşünen şahıslar için yaptığı açıklamada, “Asla kaybolmadım. Evimdeydim, hekimler tarafından görülüyordum. Ailemdeki herkes tam olarak nerede olduğumu biliyordu. Hiç tehlikede olmadım, şu anda tehlikede değilim.” diye konuşmuştu.

“ÇOK ACI ÇEKTİM”
Hasta yatağında mevzuyla ilgili konuşan Kelly Price, “Bir noktada beni kaybettiler. Birkaç gün sonra uyandım ve hatırladığım birinci şey etrafımda duran ve hangi yıl olduğunu bilip, bilmediğimi soran hekimlerdi. Öldüm. Ağır bakımda uyandığımı hatırlıyorum. Şu anda çok kuvvetli bir savaşla karşı karşıyayım. Konsere tekrar hazır olmak için ve sevdiğim kişi yanımda olmadan yapmam gereken çok rehabilitasyon var. Çok acı çektim.” tabirlerini kullanmıştı.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ INSTAGRAM

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir