Kırıkkale Karakeçi̇li̇ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Karakeçi̇li̇ ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Karakeçi̇li̇ ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Karakeçi̇li̇ ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale 29 Mayıs 2022 Karakeçi̇li̇ Nöbetçi Eczaneler
Kırıkkale Karakeçi̇li̇ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Karakeçi̇li̇ ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Karakeçi̇li̇ 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kırıkkale ili size en yakın eczane nerede? Kırıkkale ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kırıkkale ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Karakeçi̇li̇ Nöbetçi Eczaneler Listesi için Karakeçi̇li̇ Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Karakeçi̇li̇ Nöbetçi Eczaneler Bugün

Karakeçi̇li̇ ilçesi size en yakın eczane nerede? Karakeçi̇li̇ ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın