Kırıkkale YahŞİhan nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. YahŞİhan ilçesinde 22 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca YahŞİhan ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kırıkkale İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

YahŞİhan ilçesinin 22 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kırıkkale YahŞİhan 22 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczane
Kırıkkale YahŞİhan nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün YahŞİhan ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

YahŞİhan 22 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kırıkkale ili size en yakın eczane nerede? Kırıkkale ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kırıkkale ilindeki 22 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

YahŞİhan Nöbetçi Eczaneler Listesi için YahŞİhan Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

YahŞİhan Nöbetçi Eczaneler Bugün

YahŞİhan ilçesi size en yakın eczane nerede? YahŞİhan ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin