Kırklareli Pehli̇vanköy nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Pehli̇vanköy ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Pehli̇vanköy ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Pehli̇vanköy ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Kırklareli 26 Mayıs 2022 Pehli̇vanköy Nöbetçi Eczaneler
Kırklareli Pehli̇vanköy nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Pehli̇vanköy ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Pehli̇vanköy 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Kırklareli ili size en yakın eczane nerede? Kırklareli ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Kırklareli ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Pehli̇vanköy Nöbetçi Eczaneler Listesi için Pehli̇vanköy Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Pehli̇vanköy Nöbetçi Eczaneler Bugün

Pehli̇vanköy ilçesi size en yakın eczane nerede? Pehli̇vanköy ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın