kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 2vMFZUBt
kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 0 4ShOpIBQ

Birkan Sokullu 2019 yazında iş insanı Kemal Gürkaynak ile eşi Sinem Gürkaynak’ın kızlarından Eda ile aşk yaşamaya başlamıştı.

kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 1 YBf5Md7B

Oyuncu aileye girdi. Sevgilisinin annebabası, ablası Lara ve eniştesi Adil Mert Baykal ile tanıştı. Birkan Sokullu mangal partisi verdi. Dahası; kolları sıvayıp mangal başına geçti. Sokullu, tüm aileye hamburger köftesi pişirip ziyafet çekti.

kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 2 Nvfcigzs

İSKELEDE ROMANTİK ANLAR

Yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu sosyetik sevgilisiyle iskelede romantik anlar yaşayan 35 yaşındaki oyuncu, Bodrum tatilinde objektiflere bu türlü yansıdı.

kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 3 lRLqgVvO

Yalnız başına suya girmeyi tercih eden Birkan Sokullu’yu, sevgilisi iskeleden izlemeyi tercih etti. Deniz sefası sonrası oyuncu sevgilisine öpücükler veren sosyetik hoş, hoş havaya karşın denize girmedi.

kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 4

“BİRBİRİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ”

Birkan Sokullu, geçtiğimiz aylarda alakası hakkında şu tabirleri kullanmıştı:”Başlarda farklı kentlerde, farklı vakit dilimlerinde yaşadık. Bu bize beraberken anda kalabilmeyi öğretti…

kofteler damattan birkan sokullu aileye girdi 5 u75kAenT

“Eda ile çok keyifli vakit geçirmeye başladık. Müspet ve memnun bir gücümüz var. Birbirimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.”

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir