Birkan Sokullu 2019 yazında iş insanı Kemal Gürkaynak ile eşi Sinem Gürkaynak’ın kızlarından Eda ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Oyuncu aileye girdi. Sevgilisinin annebabası, ablası Lara ve eniştesi Adil Mert Baykal ile tanıştı. Birkan Sokullu mangal partisi verdi. Dahası; kolları sıvayıp mangal başına geçti. Sokullu, tüm aileye hamburger köftesi pişirip ziyafet çekti.

İSKELEDE ROMANTİK ANLAR

Yaklaşık iki yıldır birlikte olduğu sosyetik sevgilisiyle iskelede romantik anlar yaşayan 35 yaşındaki oyuncu, Bodrum tatilinde objektiflere bu türlü yansıdı.

Yalnız başına suya girmeyi tercih eden Birkan Sokullu’yu, sevgilisi iskeleden izlemeyi tercih etti. Deniz sefası sonrası oyuncu sevgilisine öpücükler veren sosyetik hoş, hoş havaya karşın denize girmedi.

“BİRBİRİMİZİN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYORUZ”

Birkan Sokullu, geçtiğimiz aylarda alakası hakkında şu tabirleri kullanmıştı:”Başlarda farklı kentlerde, farklı vakit dilimlerinde yaşadık. Bu bize beraberken anda kalabilmeyi öğretti…

“Eda ile çok keyifli vakit geçirmeye başladık. Müspet ve memnun bir gücümüz var. Birbirimizin hayatını kolaylaştırıyoruz.”

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin