Son Zamanlarda Alınan Korona Salgınına Karşı Tepkiler Nihayet Sonunda Etkilerini Gösteriyormu ? Ülkemizde Alınan Tedbirler Karşısında Büyük Sıkıntılar Çeken Esnaflar Ve Şirketler sonunda Derin Bir Nefes mi Alıcak ? Bütün Bu Sorulan Cevaplarını Sizler için Aldığımız Müjdeli Haberi Sizler için Paylaşmaktan Onur Duyuyoruz.

Koronavirüs salgınıyla birlikte nerdeyse her şey esastan değişti: Mektepler, çalışma kumpasları, sağlık bakımı, tatiller ve hatta sarılmalarımız… Ancak bir çgood enough ülke alınan ihtiyatları rahatlatırken veya tamıyla kaldırırken, salgının nihayet sona erdiğinden bahsedebilir miyiz?Takribî 2 yıldır yaşamımızda olan pandemi sonunda bitiyor mu? College college London’ın Genetik Enstitüsü Müdürü Francois Balloux bu sorunun yanıtı olarak “Neredeyse” diyor.

Prof. Balloux, bu kış Avrupa’da bazı dalgalanmalar öngörürken, Birleşik Kraliyet de olmak üzere yüksek aşı oranlarına sahip ülkelerde virüsün pandemi düzeyinin ilkbaharda sona ereceğinden “bir hayli emin” olduğunu söylüyor ve “Tünelin ucundaki ışığı görüyoruz” varsayımında bulunuyor.Söz mevzusu bu ışık öncelikle geride vazgeçtiğimiz kış aylarında karanlığında, Birleşik Krallık’ın kitlesel aşılama kampanyasını başlatan ilk Batılı ülke olması

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin