KURUM ADI:Özel Küplüce Tıp Merkezi
KATEGORİ:Tıp Merkezi
ŞEHİR:İstanbul
İLÇE:Üsküdar
ADRES:Beylerbeyi Mahallesi Kızılağaç Sk. No:4
TELEFON:0 (216) 422-2121
WEB SİTESİ:www.kuplucetip.com
Özel Küplüce Tıp Merkezi 1997 yılında kuruldu. Kurumumuz uzman doktorları ve deneyimli personeli ile sizlere hizmet vermektedir.
özel küplüce tıp merkezi,
özel küplüce tıp merkezi diyetisyen,
özel küplüce tıp merkezi üsküdar/istanbul,
tıp merkezi küplüce,
küplüce tıp merkezi muayene ücreti,
küplüce tıp merkezi bölümleri,
küplüce tıp merkezi cildiye,
küplüce tıp merkezi doktorları,
küplüce tıp merkezi numarası,
küplüce tıp merkezine nasıl gidilir,
özel küplüce polikliniği,
küplüce tıp merkezi randevu,
küplüce tıp merkezi şikayet,
küplüce tıp merkezi telefon,
KÜPLÜCE ÖZEL TIP MERKEZİ Yorum ve Şikayetler
Recep Tümöz
Evimize bayağı uzak olmasına rağmen hem biz hem çocuklarımız için gönül rahatlığıyla gittiğimiz tıp merkezi. Göksel Bey tanıdığım en iyi ve en mütevazi doktorlardan biri.
kamil güler
Mahallemizde yıllardır güzel ve düzenli hizmet veren bir klinik.Dr Göksel beyin hastalarina karşı duyarlı davranışı insana huzur ve güven vermektedir.
Zeynep Turk
Yok suratları aşıkmış yok oymuş yok buymuş kötü yorum yapanlar başka Bi özel hastaneye gidince sanki harçlık alıp çıkıyorlar dışarı hizmet görüyorsan bedelini ödeyeceksin okadar gayet iyi temiz güler yüzlü ler aksini söyleyen yalan söyler 👏🧿
Ayşegül Ermiş
Aşağıda yazılan kötü yorumlara asla anlam veremiyorum. Çalışanlarıyla, doktorlarıyla bence küplüce halkı için bir şans olan tıp merkezimiz hakkındaki haksız yorumları okurken adeta şok oldum. Öncelikle Sayın Göksel Bahadır hocamız dünya iyisi bir insan olmasının yanı sıra bu kadar bilgili ve donanımlı bir doktor olmasına rağmen hiç kibirli olmayan ve daima çok nazik, hastalarına inanılmaz bir hassasiyetle yaklaşan mükemmel bir doktor hatta mükemmel bir insandır. Parayla pulla işi yoktur aşağıdaki yorumlar çok acımasızca yapılmıştır. Kardeşimin ramatolojik hastalığını kendi uzmanlık alanı olmamasına rağmen tespit etmiş, tıpkı kendi gibi değerli ve işinde uzman diğer doktorlarımıza bizleri yönlendirmiştir. Allah kendisinden bin kere razı olsun. Kardeşimin bitmek bilmeyen nöbetlerini ağrılarını tüm gece neyden kaynaklı olabilir diye oturup düşündüm diyen ve bizimle beraber hastalığın temelini bulmak için çok fazla çaba sarf eden doktorluk mesleğinin yanı sıra insani olarak olaylara yaklaşan harika bir insandır kendisi. Ömer hocam ve sevgili eşi ve Tuba hocamız da aynı şekildedir. Allah çocuklarına , ailesine bağışlasın hepsini. Böyle değerli hocalarımızı başımızdan eksik olmasın. Çalışanlara gelince diş bölümündeki Figen abla ve Hatice hanım da çok tatlı dünya iyisi insanlardır. Danışmadaki çalışanlara ise bu pandemi döneminde oldukça özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Lütfen aşağıdaki haksız yorumlara itibar etmeyiniz.
Hakan ÖNER
20 yıldır gelir giderim. Çocuklarımla birlikte. Her geldiğimde fayda bulduk şifa bulduk. Teşekkürler Küplüce tıp merkezi
Taha Ramazan Elma
Allah hepinizi ıslah eylesin bu tıp jerkezine gelip de digru tedavi uygulanip çıkan hastam olmadı nezaman gitsem aynı fiyasko hizmet sıfır yuzler 5 karış üstelik fiyatlar resmen insanın belini büküyor Rabbim sizin elinize dusurmesin
Hande Karol
Senelerdir gittiğimiz bir tıp merkezi fakat bana çok kötü bir deneyim yaşattı derdimi çözmek için gittiğim danışmada üslup bilmeyen bir hanım ismini almadığına pişman oldum umarım tekrar işim düşmez.
Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin