Mardin Mi̇dyat nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Mi̇dyat ilçesinde 24 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Mi̇dyat ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Mardin İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Mi̇dyat ilçesinin 24 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mardin Mi̇dyat 24 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Mardin Mi̇dyat nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Mi̇dyat ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Mi̇dyat 24 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Mardin ili size en yakın eczane nerede? Mardin ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Mardin ilindeki 24 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Mi̇dyat Nöbetçi Eczaneler Listesi için Mi̇dyat Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Mi̇dyat Nöbetçi Eczaneler Bugün

Mi̇dyat ilçesi size en yakın eczane nerede? Mi̇dyat ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin