Mersin Akdeni̇z nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Akdeni̇z ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Akdeni̇z ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Mersin İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Akdeni̇z ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Mersin 26 Mayıs 2022 Akdeni̇z Nöbetçi Eczaneler
Mersin Akdeni̇z nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Akdeni̇z ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Akdeni̇z 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Mersin ili size en yakın eczane nerede? Mersin ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Mersin ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Akdeni̇z Nöbetçi Eczaneler Listesi için Akdeni̇z Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Akdeni̇z Nöbetçi Eczaneler Bugün

Akdeni̇z ilçesi size en yakın eczane nerede? Akdeni̇z ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın