Türkiye’nin Sevilen Program Sunucusu Ve yazar’ı Müge anlı Yine Nefes Kesecek Bir Bölüm ile Sizlerle Atv Ekranlarında Olmaya Devam ediyor.Müge anlı Bir Çok Olayın Sır Perdesini Çözmeye Devam ederken İzleyen Herkesin Hayranlıkla Takip Ettiğinide Görmesi Müge anlıyı Daha Bir Heyecan ile işine Sarılmasına Sebep Olmuştur.Müge anlı Yeni Bölüm’de Neler Olacak,Müge anlı 17 Kasım 2021 Özeti,Müge anlı Son Bölüm Detayları,Müge anlı Son Bölüm’de Neler Olmuştu,Bütün Bu Soruların Cevabı Yazımızın devamında Sizlerle…

KAYIPLARA KARIŞAN ESKİ MUHTAR

Muhammed Bahçeçi Köyden Kaybolduktan Sonra Bir Daha Kimse Tarafından Ne Olduğu Bilinmemektedir.Eşi’nin Söyledikleri ile Köyde İnsanların Muhammed Hakkında Söyledikleri Herkesin Kafasını Karıştıracak Cinsten Olayların için Sürüklendi Göz Önünde bulundurulmaktadır.

Muhammed Bahçeçi Bir Suikasta’mı Kurban Gitti Yoksa Kendimi Evini Terketti Halen Bir haber alınamayan Muhammed Bahçeçi Bakalım Yayınlanacak Olan yeni Bölüm’de Bir Haber Gelecekmi Yoksa Neler Olacak Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözükmektedir.

YÖRÜK KIZI NEREDE !!

Müslüme 7 gündür kayıp. Müge Anlı çalışmanın yedinci günü olduğunu, herkesin aradığını hatırlatarak kızdan hala bir haber olmadığını, artık gözlerin aile fertlerine çevrildiğini, bu çocuk burada değil dediklerini aktardı. Müge Anlı bir yoldan içeri patika yol gittiğini, obaların da her birinin mesafe ile dizildiğini ve daha o obaya yeni gidilmiş olduğunu, ailenin hiçbir husumetlimiz yok dediğini, bu çocuk orada olsaydı bulunurdu denildiğini söyledi.

Ailesi kimden, neden şüpheleniyor? Küçük kız kaçırılmış olabilir mi? Müslüme’nin annesi Selvi Hanım, çocuğunu kaybettiğini, çocuğunu bulmak istediğini, özlediğini dile getirince Müge Anlı, arama çalışmalarını yapanların bu çocuk kendi başına gitmiş olamaz, başına bir iş mi geldi bu çocuğun dediklerini aktardı. Selvi Hanım, bilmediğini, sadece kaybolduğunu bildiğini, hiç çığlık ağlama, araba sesi hiç duymadığını ifade etti.

Radyocu’nun Öldürüldüğü Fakat Nereye Gömüldüğü Konusunda Ciddi Anlamda iddalar’ın Oluşması Müge Anlı’yı Baya Kızdırmıştı.Fatma Karadağ’ın Radyo’nun Cesedi’nin Zeytinliğe Gömülmüş Olması ihtimalini Ortaya Koyması sonucu Bütün Gözler Fatma Hanım’a Doğrulmuştu Bakalım Müge anlı 17 Kasım 2021 Çarşamba Günü atv Ekranlarında yayınlanacak Olan Yeni Bölüm’de Daha Ne Gerçekler Ortaya Çıkacak Şimdiden Merak Konusu Olacağı Gözükmektedir.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın