hqdefault 80

Müge Anlı’da akılalmaz olay! Fatma Karadağ hakkında korkunç ihbar

Müge Anlı’da araştırılan Mehmet Karahan cinayetinde akılalmaz iddialar ortaya atıldı. 2017 yılında şüpheli şekilde ortadan kaybolan kardeşi Mehmet Karahan’ı sevgilisinin öldürdüğünü, kokmasın diye her gün yıkadığını ve oda parfümü sıktığını anlatan Fatma Karadağ hakkında şoke eden ihbarlar yapıldı. İşte #DJGezgin lakaplı radyocu Mehmet Karahan’ın sır kaybında yaşanan gelişmeler…

Manisa’da yaşayan Mehmet Karahan, 4 yıl önce şüpheli bir şekilde kayboldu. O günden bu yana kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan ile ilgili ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programına başvuran Fatma Karadağ, canlı yayında yaptığı açıklamalarla başta Müge Anlı olmak üzere ekran karşısındakileri de şaşırttı.

Müge Anlı’ya ihbarda bulunan izleyiciler, Fatma Karadağ ile ilgili soru işareti bırakan açıklamalarda bulundu. 4 çocuğu olan Fatma Karadağ’ın evliyken Cemal’le kaçtığı resmi nikahlı eşinin de üzüntüden öldüğü söylendi. Fatma Karadağ’ın kızı Rukiye de iddiaları doğrular nitelikte açıklamalarda bulundu. Rukiye, bu cinayette annesinin de parmağı olduğunu ve annesinin dolandırıcı olduğunu söyledi.

KAFATASI MEHMET KARAHAN’A MI AİT?

Fatma Karadağ’ın açıklamaları ardından flaş bir gelişme yaşandı. Programa bağlanan tanıklardan biri Mehmet Karahan’ın bulunduğu bölgede bir kafatası bulunduğunu bildirdi. Kafatasının Mehmet Karahan’a ait olma ihtimali üzerinde duran yetkililer, olayın çözülmesi için harekete geçti.

Kanalımıza Abone Olmak İçin : http://turkuvazvideo.com/qk2smd

Sosyal Medya
https://www.facebook.com/ahaber.com.tr/

https://www.instagram.com/tvahaber/

#MehmetKarahan #FatmaKaradağ #MügeAnlı

By admin