Muğla Fethi̇ye nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Fethi̇ye ilçesinde 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Fethi̇ye ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Muğla İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Fethi̇ye ilçesinin 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Muğla 28 Mayıs 2022 Fethi̇ye Nöbetçi Eczaneler
Muğla Fethi̇ye nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Fethi̇ye ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Fethi̇ye 28 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Muğla ili size en yakın eczane nerede? Muğla ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Muğla ilindeki 28 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Fethi̇ye Nöbetçi Eczaneler Listesi için Fethi̇ye Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Fethi̇ye Nöbetçi Eczaneler Bugün

Fethi̇ye ilçesi size en yakın eczane nerede? Fethi̇ye ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın