Niğde çamardi nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. çamardi ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca çamardi ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Niğde İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

çamardi ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Niğde 29 Mayıs 2022 çamardi Nöbetçi Eczaneler
Niğde çamardi nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün çamardi ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

çamardi 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Niğde ili size en yakın eczane nerede? Niğde ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Niğde ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

çamardi Nöbetçi Eczaneler Listesi için çamardi Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

çamardi Nöbetçi Eczaneler Bugün

çamardi ilçesi size en yakın eczane nerede? çamardi ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın