Niğde çi̇ftli̇k nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. çi̇ftli̇k ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca çi̇ftli̇k ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Niğde İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

çi̇ftli̇k ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Niğde 29 Mayıs 2022 çi̇ftli̇k Nöbetçi Eczaneler
Niğde çi̇ftli̇k nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün çi̇ftli̇k ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

çi̇ftli̇k 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Niğde ili size en yakın eczane nerede? Niğde ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Niğde ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

çi̇ftli̇k Nöbetçi Eczaneler Listesi için çi̇ftli̇k Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

çi̇ftli̇k Nöbetçi Eczaneler Bugün

çi̇ftli̇k ilçesi size en yakın eczane nerede? çi̇ftli̇k ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın