Ordu İki̇zce nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. İki̇zce ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca İki̇zce ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

İki̇zce ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ordu 29 Mayıs 2022 İki̇zce Nöbetçi Eczaneler
Ordu İki̇zce nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün İki̇zce ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

İki̇zce 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Ordu ili size en yakın eczane nerede? Ordu ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Ordu ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

İki̇zce Nöbetçi Eczaneler Listesi için İki̇zce Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

İki̇zce Nöbetçi Eczaneler Bugün

İki̇zce ilçesi size en yakın eczane nerede? İki̇zce ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın