Osmaniye Kadi̇rli̇ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Kadi̇rli̇ ilçesinde 27 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Kadi̇rli̇ ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Kadi̇rli̇ ilçesinin 27 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Osmaniye 27 Mayıs 2022 Kadi̇rli̇ Nöbetçi Eczaneler
Osmaniye Kadi̇rli̇ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Kadi̇rli̇ ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Kadi̇rli̇ 27 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Osmaniye ili size en yakın eczane nerede? Osmaniye ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Osmaniye ilindeki 27 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Kadi̇rli̇ Nöbetçi Eczaneler Listesi için Kadi̇rli̇ Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Kadi̇rli̇ Nöbetçi Eczaneler Bugün

Kadi̇rli̇ ilçesi size en yakın eczane nerede? Kadi̇rli̇ ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın