Osmaniye Hasanbeyli̇ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Hasanbeyli̇ ilçesinde 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Hasanbeyli̇ ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Hasanbeyli̇ ilçesinin 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Osmaniye 31 Mayıs 2022 Hasanbeyli̇ Nöbetçi Eczaneler
Osmaniye Hasanbeyli̇ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Hasanbeyli̇ ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Hasanbeyli̇ 31 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Osmaniye ili size en yakın eczane nerede? Osmaniye ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Osmaniye ilindeki 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Hasanbeyli̇ Nöbetçi Eczaneler Listesi için Hasanbeyli̇ Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Hasanbeyli̇ Nöbetçi Eczaneler Bugün

Hasanbeyli̇ ilçesi size en yakın eczane nerede? Hasanbeyli̇ ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın