Rize İki̇zdere nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. İki̇zdere ilçesinde 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca İki̇zdere ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Rize İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

İki̇zdere ilçesinin 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Rize 29 Mayıs 2022 İki̇zdere Nöbetçi Eczaneler
Rize İki̇zdere nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün İki̇zdere ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

İki̇zdere 29 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Rize ili size en yakın eczane nerede? Rize ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Rize ilindeki 29 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

İki̇zdere Nöbetçi Eczaneler Listesi için İki̇zdere Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

İki̇zdere Nöbetçi Eczaneler Bugün

İki̇zdere ilçesi size en yakın eczane nerede? İki̇zdere ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın