Türkiye’nin Gündeminde Cinsiyet Değişikliği ile Tanınan Rüzgar Erkoçlar Öyle Bir Konuşma Yaptıki Dinleyenler Hayretler içerisinde Kaldı.8 Yıl Önce Cinsiyet Değiştirip Bir Süre Gündem’den Düşmeyen Rüzgar Erkoçlar Bir Süre Ortalıkta Gözükmemektedir.Fakat Geçtiğimiz Günler’de Armağan Çağlaya’nın Programı’na Katılıp Öyle Bir Konuştuki Görülüşe Bakılırsa Bir Süre Gündem’de Konuşulan İsimlerden Biri Olmaya Devam Edicek

Rüzgar Erkoçlar’ın cinsiyet ve advertı da olmak suretiyle hayatındaki her şeyi değiştirmeye karar vermesinin üzerinden sekiz yıl geçti. Çalıştığı fırında bölgeleri paspaslarken görüntülenen ve o günden hemen sonra magazin gündeminden düşmeyen Erkoçlar, merak edilenlerini anlattı.Tuğba Beyazoğlu ile sevinçli bir birliktelik sürdüren Erkoçlar, seneler sonrasında duygularını şu sözlerle dile getirdi: bütün yaşamış olduğum süreç strateji üstüne kurulu değildi.

Şu an yaşamış olduğum dehemmiyet de aynı halde”2020 dünyaca koronayı yaşadvertıok. Sinema filmi ve DJ’lik yapıyordum mekanlar kapalı olduğundan fazlaca çıkmıyorum. Avrupa yakasındaydım, Anadolu yakasına taşındım.Ameliyat sonrası bir sabah bir sürü telefonla uyandığım bir güne başladım. Sudan çıkmış balığa döndüm. Ne yapacağımı bilemedim, çok fazla üzerime gelindiğini düşünüyorum.Onların tarafınca bakarsak da oldukça güzel magazin malzemesi olarak gaslıokayüyorsun.

Sonradan aralarından fazlaca yakın arkadaşlarım oldu. Benim haberimi yapmak istemeyip işi bırakanlar olmuş bu tarz şeyleri duydum.Ben o an öyle bir şeyin içerisindeydim ki… Kendimle alakalı çadequate köktencilik karar almıştım. Ameliyatlarım sürüyordu bir yandan da hayata tutunmaya çalışıyordum. İş yerini ilanda gördüm, müracaat yapmış oldum, dükkan sahibi de beni tanımadı.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin