Sakarya Feri̇zli̇ nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Feri̇zli̇ ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Feri̇zli̇ ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Sakarya İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Feri̇zli̇ ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Sakarya 26 Mayıs 2022 Feri̇zli̇ Nöbetçi Eczaneler
Sakarya Feri̇zli̇ nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Feri̇zli̇ ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Feri̇zli̇ 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Sakarya ili size en yakın eczane nerede? Sakarya ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Sakarya ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Feri̇zli̇ Nöbetçi Eczaneler Listesi için Feri̇zli̇ Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Feri̇zli̇ Nöbetçi Eczaneler Bugün

Feri̇zli̇ ilçesi size en yakın eczane nerede? Feri̇zli̇ ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın