Şanlıurfa Hali̇li̇ye nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Hali̇li̇ye ilçesinde 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Hali̇li̇ye ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Hali̇li̇ye ilçesinin 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa 26 Mayıs 2022 Hali̇li̇ye Nöbetçi Eczaneler
Şanlıurfa Hali̇li̇ye nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Hali̇li̇ye ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Hali̇li̇ye 26 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Şanlıurfa ili size en yakın eczane nerede? Şanlıurfa ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şanlıurfa ilindeki 26 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Hali̇li̇ye Nöbetçi Eczaneler Listesi için Hali̇li̇ye Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Hali̇li̇ye Nöbetçi Eczaneler Bugün

Hali̇li̇ye ilçesi size en yakın eczane nerede? Hali̇li̇ye ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın