Şanlıurfa Ceylanpinar nöbetçi eczanelerin isimleri, adres ve telefon numaralarına ait bilgilerin güncel olarak bulunduğu bu sayfamızda. Ceylanpinar ilçesinde 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczanelerin bilgilerini bulabilirsiniz. Ayrıca Ceylanpinar ilindeki diğer eczaneleri de anlık olarak bulabilirsiniz..

Eczane verileri Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesinden alınmaktadır. Bu verilerde olabilecek hata ve yanlışlıklardan sitemiz sorumlu değildir.

Ceylanpinar ilçesinin 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczane listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa 31 Mayıs 2022 Ceylanpinar Nöbetçi Eczaneler
Şanlıurfa Ceylanpinar nöbetçi eczaneler size en yakın olan nöbetçi eczane listesi hurgundem.com’da. Bugün Ceylanpinar ilçesinde nöbetçi eczane hizmetini icra eden Eczanelerin Listesi, telefonu ve adres ile ilgili detaylı bilgilere bu sayfada görebilirsiniz. Haftanın 6 günü hizmet vermekte olan sağlık kuruluşu eczaneler. Mesai saatinin bitiminin ardından hafta içi Her akşam ve Cumartesi pazar günleri Sırasıyla Nöbetçi Eczane görevini icra ederler. Eczaneler hafta içi her gün saat 08:30 ile 19:00 Cumartesi günleri ise 09:00 ile 13:00 saatleri arasında standart hizmet vermekmeye devam etmektedirler.

Ceylanpinar 31 Mayıs 2022 Nöbetçi Eczaneler
Şanlıurfa ili size en yakın eczane nerede? Şanlıurfa ili eczaneler listesi ile bulunduğunuz ilçe ve mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Şanlıurfa ilindeki 31 Mayıs 2022 nöbetçi eczaneler listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Seyhan Nöbetçi Eczaneler

Ceylanpinar Nöbetçi Eczaneler Listesi için Ceylanpinar Nöbetçi Eczaneler Tıklayın Lütfen

Ceylanpinar Nöbetçi Eczaneler Bugün

Ceylanpinar ilçesi size en yakın eczane nerede? Ceylanpinar ilçesi eczaneler listesi ile bulunduğunuz mahalleye en yakın eczanelerin açık adresini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Oyver
[Toplam: 0 Average: 0]

By admin

Bir cevap yazın