fb hjk

UEFA Avrupa Ligi Play-Off turunda Finlandiya’lı Rakibi HJK Helsinki ile eşleşen Fenerbahçe Takımının taraftarları maç öncesi internette maç tarihini araştırmaya başladı. Bizde sizler için Sarı Kanarya Helsinki Maç Tarihi ve hangi kanalda olacak? sorusuna cevap aradık. Son günlerde aldığı galibiyetlerle güveni zirvede olan Fenerbahçe Rakibi HJK Helsinki için hazırlanıyor.

Fenerbahçe Rakibi HJK Helsinki ilk Maçı Şükrü Saraçoğlu stadında olacak.  19 Ağustos 2021 Perşembe günü Şükrü Saraçoğlu standı karşı karşıya gelecek olan Fenerbahçe ve HJK Maçı saat 21:45’te maçın ilk düdüğü ile başlayacak.

hekem fransiz

Maçı Fransa’lı Benoit Bastien Yönetecek. Fransa’lı hakemin yardımcılıklarını yine Fransa Futbol Federasyonu’nda Hicham Zakrani ve Aurélien Berthomieu yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Jérémie Pignard olarak açıklandı.

Rövanş Maçı 26 Ağustos Perşembe günü Finlandiya’da oynanacağı için Fenerbahçe’nin kendi sahasında güzel bir skor alması şart. Fenerbahçe ve HJK maçının hangi kanalda olacağı henüz belli değil. Mücadelenin yayıncı kuruluşu ilerleyen günlerde belli olacak.

Maç ile ilgili Arama Terimleri:

fenerbahçe hjk maçı hangi kanalda,
fenerbahçe hjk helsinki bilet,
fenerbahçe hjk helsinki maçı ne zaman,
fenerbahçe hjk helsinki,
fenerbahçe hjk bilet,
fenerbahçe ikincilikleri,
fenerbahçe aklandımı,
fenerbahçe hjk hangi kanalda,

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.