hurgundem com magazin

Herkesin Tanıdığı Ünlü Şarkıcı Güllü Geçtiğimiz Günlerde Skandal Bir Haber ile Gündem’e Oturmuştu.Ünlü Şarkıcı Muğla Fetiyede İşletmekte Olduğu Yerin Sahibi ile Alacak Verecek Konusunda Tartıştıkları Ve Sonrasında Kavgaya Dönüşmesi Olayın Büyümesine Sebep Olmuştur.Fakat Ünlü Şarkıcı Olayın Alacak Verecek Değil Taciz ile Alakalı Olduğunu Dile Getirince Olayın Sır Perdesi Araştırılmaya Başlamıştır.

611a6d4186b244252c9d319f

Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’na gönderilmek üzere İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusu dilekçesi sunan Güllü, daha sonra avukatı Mert Erdoğan ile basın açıklaması yaptı.Güllü, “Olayın mal sahibim ile asla alakası yoktur. Bu Alper denen şahıs, bir bayanın ayakları üstünde tek başına durmasını çekemeyen bir beyefendi. Tamamıyla kendi reklamını yapmaya çalışan bir beyefendi.

611a6d4086b244252c9d319d

Altını çize çize söylüyorum, olayın mal sahibimle alakası kesinlikle yoktur. O kadar gerginim ki konuşamıyorum. Husumetimiz yoktur. Şu an açıklayamayacağım fakat ilerde davada zaten hep beraber göreceğiz. Kirayla ya da mal sahibiyle alakalı hiçbir şey yok. Olay yalnızca şahsıma ve kızıma yapılan bir hareket, öyle söyleyeyim length. Okayısacası ‘taciz’ diyeyim, sizler anlayın. Konu tamamı ile tacizle alakalıdır” dedi.

By admin

2 thoughts on “Şarkıcı Güllü Taciz Anını Şu Sözlerle Anlattı !!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir